Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
OldDiver
Rocznik: 2016
Wersja: INTENS

Aktualizacja mapy

Post autor: OldDiver »

Czy spotkaliście / słyszeliście o możliwości bezpłatnego pobrania aktualnej mapy do nawigacji. Kadjar 2016 system 2.2.18.590.
Na FB natknąłem się na grupę o Kadjarze i tam ktoś omawiał taki myk - ściągnięcie spakowanego pliku, rozpakowanie go na pena, wsadzenie do auta i ... gotowe. :shock:

Faustus
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS

Re: Aktualizacja mapy

Post autor: Faustus »

Nie słyszałem o takim "sposobie". Z tego co wiem od przedstawiciela multimediów Renault, to aktualizacja map w R-Link 2 ma być dostępna po 20 października. Choć mogę korzystać z map Google'a (Android Auto), to czekam na nowe mapy (z radarami) od późnej jesieni zeszłego roku (subskrypcję mam do X.2022 r.). Z tego co pamiętam, to moja wersja oprogramowania nosi chyba nr 8.XXXXX. Aktualizację zrobiłem przed wakacjami. Ostatnia mapa nie uwzględnia np. POW a moje mapy w Scenicu z września 2020 r. pokazują nawet dostępność tunelu POW na Ursynowie, który do tej pory z koszmarnym obsuwem nie został oddany do użytku...

ODPOWIEDZ